Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Шумар Дмитро Федорович

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Освіта

Вища

Опис повноважень

 1. Забезпечує своєчасне виконання, а в випадках, що стосується його особисто виконує розпорядження сільського голови, голови районної, обласної рад та адміністрацій, рішення виконкому та сесії ради, приписи інших контролюючих організацій.
 2. Забезпечує постійне підвищення рівня професійних навичок працівників сільської ради та структурних підрозділів відповідно до цілей і стратегії села.
 3. Забезпечує ведення переговорів і укладення договорів із сторонніми організаціями і установами для досягнення завдань сільської ради.
 4. Забезпечує та очолює роботу адміністративної комісії виконавчого комітету.
 5. Забезпечує виконання заходів з Цивільної оборони.
 6. Організовує роботу по аналізу результатів діяльності структурного підрозділу, його ефективності, розробці пропозицій по вдосконаленню форм і методів роботи, мір по усуненню наявних недоліків.
 7. Організовує та контролює проведення капітальних та поточних ремонтів житлового фонду та будівель сільської ради, доріг, тротуарів та об’єктів благоустрою.
 8. Організовує вирішення господарських питань та питань благоустрою, що відносяться до компетенції сільської ради.
 9. Організовує підбір кадрів господарської групи.
 10. Контролює господарсько-економічну діяльність підприємств, організацій, що входять до комунальної власності сільської ради.
 11. Контролює виконання працівниками ради та інших структурних підрозділів техніки безпеки та охорони праці, протипожежної та електричної безпеки, правил технічної експлуатації обладнання та мереж різного призначення.
 12. Бере участь в розробці стратегії ради, планів і програм розвитку села.
 13. Веде особистий прийом громадян.
 14. Суворо дотримується Закону України «Про звернення громадян» щодо надання відповідей на звернення громадян.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше