Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Нечепуренко Зінаїда Петрівна

Спеціаліст І категорії з реєстрації місця проживання фізичних осіб

Освіта

Неповна вища

Опис повноважень

  1. Планує роботу органу реєстрації та забезпечує виконання поточних планів роботи.
  2. Здійснює заходи щодо збереження інформації відповідно до Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних», контролює режим доступу до цієї інформації, безпосередньо вживає заходів до запобігання її втрати, знищення та викривлення.
  3. Організовує взаємодію з відділенням поліції та територіальних підрозділів міграційної служби та іншими службами, відомствами, організаціями з питань, що входять до компетенції органу.
  4. Здійснює прийом громадян, приймає заяви та інші документи необхідні для оформлення реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання громадян у порядку, визначеному законодавством України;
  5. Проводить роботу щодо своєчасності опрацювання форм А та Б, талонів зняття з реєстрації місця проживання та відомостей про реєстрацію місця проживання фізичних осіб. Забезпечує їх відправлення до територіального органу міграційної служби та в статуправління.
  6. Вносить зміни в погосподарські книги сільської ради щодо реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання громадян;
  7. Готує запити та відповіді для листування з іншими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування з питань реєстрації та зняття з реєстраційного обліку громадян.
  8. Формує та подає звітність щодо реєстрації/зняття з реєстрації осіб до Єдиного державного реєстру виборців, Реєстру територіальної громади;
  9. Систематично займається підвищенням професійного рівня, вивчає нормативні і законодавчі акти з питань, які входять до компетенції.
  10. Проводить вилучення листків вибуття по закінченню терміну зберігання та проводить чистку картотеки згідно строків зберігання реєстраційного матеріалу.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше