Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Анопрієнко Тетяна Василівна

Начальник загального відділу

Освіта

Вища

Опис повноважень

 1. Бере участь в розробці мобілізаційного плану сільської ради на особливий період, здійснює інформаційне забезпечення цієї роботи.
 2. Бере участь у засіданнях виконавчого комітету, апаратних нарадах, семінарах та інших заходах, що проводяться у сільській раді з питань роботи із зверненнями громадян та юридичних осіб.
 3. Бере участь у комісії з перевірки секретного діловодства виконкому сільської ради.
 4. Бере участь у підготовці рішень виконкому щодо: а) розробки функціональних обов’язків керівництва сільської ради; б) утворення рад, колегій, комітетів, комісій при виконавчому комітеті сільської ради; в) розробки Інструкції з діловодства;
 5. Бере участь у проведенні експертизи наукової і практичної цінності документів при їх відборі на державне зберігання, готує справи до здавання в архівний підрозділ районної державної адміністрації.
 6. Веде журнал обліку печаток і штампів Тупичівської сільської ради та її виконавчого комітету.
 7. Вимагає від керівників структурних підрозділів сільської ради та інших організацій (установ) письмових пояснень про кожен випадок несвоєчасного і неякісного розгляду звернень громадян та юридичних осіб для доповіді керівництву сільської ради.
 8. Вичитує проєкти рішень виконавчого комітету та розпоряджень сільського голови на відповідність Інструкції з діловодства та правилам сучасної ділової української мови та погоджує їх шляхом візування
 9. Готує довідки, звіти, інформації з питань діловодства.
 10. Готує проєкти розпоряджень сільського голови і рішень виконкому сільської ради з питань, що віднесені до компетенції відділу.
 11. За дорученням керівництва сільської ради здійснює перевірку у відділах, управліннях і службах сільської ради стану ведення діловодства та контролю за виконанням актів вищестоячих органів, рішень виконкому сільської ради, розпоряджень сільського голови, доручень сільського голови та його заступника, інших службових документів.
 12. Забезпечує взаємодію з іншими відділами, управліннями і службами сільської ради.
 13. Забезпечує єдиний документообіг, централізований облік звернень громадян та юридичних осіб, адресованих сільському голові, секретарю сільської ради, заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючому справами виконкому.
 14. Забезпечує контроль за термінами виконання державних органів вищого рівня, а також інших службових документів, що підлягають контролю, систематично інформує керівництво про хід їх виконання. Нагадує структурним підрозділам сільської ради про терміни виконання ними документів.
 15. Забезпечує культуру діловодства, впровадження наукової організації праці та засобів оргтехніки, комп’ютеризації і автоматизації діловодних процесів.
 16. Забезпечує організаційно-технічну підготовку засідань виконавчого комітету, нарад при сільському голові.
 17. Керує діяльністю відділу і несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань.
 18. Надає методичну допомогу в організації роботи з ведення діловодства і розгляду звернень громадян відділам, управлінням і службам сільської ради.
 19. Організовує проведення нарад, семінарів, навчань, інших заходів з питань роботи із зверненнями громадян та юридичних осіб.
 20. Організовує прямі телефонні лінії за участю сільського голови та заступника, виїзні прийоми громадян керівництвом сільської ради на підприємствах та установах.
 21. Під час оголошення мобілізації здійснює заходи щодо переведення загального відділу на роботу особливого періоду.
 22. Приймає, реєструє і передає за призначенням вхідну кореспонденцію, а також внутрішню документацію сільської ради, реєструє вихідну кореспонденцію, веде реєстраційну і контрольну картотеки.
 23. Редагує та забезпечує додержання вимог щодо складання і оформлення документів, звернень громадян згідно з інструктивними матеріалами сільської ради та погоджує їх шляхом візування.
 24. Розподіляє обов’язки між працівниками відділу, забезпечує загальну трудову та виконавську дисципліну
 25. Складає зведену номенклатуру справ сільської ради та її виконавчого комітету, забезпечує контроль за правильністю формування. оформлення і зберігання справ, відповідає за архівний підрозділ Тупичівської сільської ради та її виконавчого комітету.
 26. Суворо дотримується Загальних правил поведінки державного службовця, вимог Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про боротьбу з корупцією», Правил внутрішнього трудового розпорядку, встановлених для працівників сільської ради.
 27. Сумлінно виконує свої службові обов’язки, проявляє ініціативу і творчість в роботі, постійно вдосконалює свою роботу і підвищує ділову кваліфікацію.

Структурні підрозділи

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше