Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Матулявічус Світлана Миколаївна

Начальник відділу господарського забезпечення (завідувач господарством)

Освіта

Повна загальна

Опис повноважень

 1. Вести документальний облік витрат понесених при виконанні завдань.
 2. Забезпечувати виконання протипожежних заходів і утримування у належному стані пожежного інвентарю.
 3. Забезпечувати господарське обслуговування і належний стан відповідно до правил і норм виробничої санітарії і протипожежного захисту будинків і приміщень, у яких розташовані приміщення установи, а також контролювати справність матеріально-технічної бази.
 4. Забезпечувати підрозділи сільської ради меблями, господарським інвентарем, канцелярським приладдям, здійснювати нагляд за їх схоронністю і проведенням своєчасного ремонту.
 5. Керувати роботою прибиральника службових приміщень, кочегарів.
 6. Організовувати проведення ремонту приміщень, здійснювати контроль за якістю виконання ремонтних робіт.
 7. Оформляти необхідні документи для висновку договорів на надання послуг, одержання і збереження канцелярського приладдя, необхідних господарських матеріалів, устаткування й інвентарю, забезпечувати ними підрозділи сільської ради, а також вести облік їх витрат і складати встановлену звітність.
 8. Постійно працювати над підвищенням свого освітнього та професійного рівня, бути дисциплінованим, чітко виконувати доручення, проявляти ініціативу та мобілізувати себе на виконання поставлених задач.
 9. Раціонально використовувати матеріали і кошти, які виділяються для господарських цілей.
 10. Регулярно на початку і наприкінці робочого дня здійснювати обхід закріпленої території з метою перевірки справності устаткування, меблів, скла, кранів, освітлення, вимикачів, розеток, опалювальних батарей.
 11. Регулярно надавати безпосередньому керівникові звіт про пророблену роботу за період.
 12. Розробляти плани поточних і капітальних ремонтів (будинків, систем водопостачання й ін. споруджень), складати кошториси господарських витрат.
 13. Розробляти щоденні, місячні, річні плани роботи.
 14. Спостерігати за порядком на території установи, зустрічати сторонніх осіб і з’ясовувати мету їхнього приходу, при необхідності допомогати в пересуванні по території установи.
 15. Тримати робоче місце в чистоті.
 16. Виконувати всі інші вказівки безпосередньо сільського голови, заступника та секретаря ради, що стосуються його роботи.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше