Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Фінансовий відділ Тупичівської сільської ради

 Завдання фінансового відділу:

 1. Забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території Тупичівської сільської ради.
 2. Складання розрахунків до проекту сільського бюджету і подання на розгляд виконкому та затвердження сільською радою.
 3. Підготовка пропозицій щодо фінансового забезпечення заходів соціально-економічного розвитку Тупичівської сільської ради.
 4. Розроблення пропозицій з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат.
 5. Здійснення контролю за дотриманням підприємствами, установами і організаціями законодавства щодо використання ними бюджетних коштів та коштів цільових фондів утворених сільською радою.
 6. Здійснення загальної організації та управління виконанням сільського бюджету, координація діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.

Фінансовий відділ виконує наступні функції:

 1. Виконує функції місцевого фінансового органу.
 2. Розробляє і доводить до головних розпорядників бюджетних коштів інструкції з підготовки бюджетних запитів.
 3. Визначає порядок та термін розроблення бюджетних запитів головними розпорядниками бюджетних коштів.
 4. Проводить на будь-якому етапі складання проекту сільського бюджету аналіз бюджетного запиту, поданого головним розпорядником бюджетних коштів, щодо його відповідності меті, пріоритетності, а також дієвості та ефективності використання бюджетних коштів.
 5. Приймає рішення про включення бюджетного запиту до проекту сільського бюджету перед поданням його на розгляд сільської ради.
 6. Бере участь у розробленні балансу фінансових ресурсів Тупичівської сільської ради, аналізує соціально-економічні показники розвитку громади та враховує їх під час складання проекту сільського бюджету.
 7. Організовує роботу, пов’язану із складанням проекту сільського бюджету, за дорученням керівництва сільської ради визначає порядок і терміни подання структурними підрозділами сільської ради матеріалів для підготовки проектів сільського бюджету.
 8. Забезпечує протягом бюджетного періоду відповідність розпису сільського бюджету встановленим бюджетним призначенням.
 9. Здійснює у процесі виконання сільського бюджету прогнозування доходів та проводить аналіз доходів.
 10. Організовує виконання сільського бюджету, а також разом з органами: державної фіскальної служби, державної казначейської служби, іншими структурними підрозділами сільської ради забезпечує надходження доходів до сільського бюджету та вживає заходів для ефективного витрачання бюджетних коштів.
 11. Забезпечує захист фінансових інтересів держави та здійснює у межах своєї компетенції контроль за дотриманням бюджетного законодавства.
 12. Складає розпис доходів і видатків сільського бюджету з помісячним розподілом.
 13. У межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету, а також в розрізі класифікації кредитування бюджету - щодо надання кредитів з бюджету, приймає рішення про пересування місячних призначень коштів у межах річних бюджетних асигнувань, проводить у встановленому порядку міжбюджетні розрахунки сільського бюджету з державним, обласним та районним бюджетом.
 14. Здійснює у встановленому порядку організацію та управління виконання сільського бюджету, координує в межах своєї компетенції діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.
 15. Проводить моніторинг змін, що вносяться до сільського бюджету.
 16. Розглядає баланси і звіти про виконання сільського бюджету та інші фінансові звіти, подані державною казначейською службою.
 17. Інформує сільську раду про стан виконання сільського бюджету та подає на затвердження звіт за кожний звітний період (квартал, півріччя, 9 місяців, рік).
 18. Розглядає звернення та готує пропозиції для прийняття рішень про виділення коштів з резервного фонду сільського бюджету.
 19. Проводить разом з органами державної фіскальної служби аналіз стану надходження доходів до сільського бюджету, готує пропозиції про доцільність запровадження місцевих податків, зборів, а також пільг.
 20. Готує пропозиції щодо визначення додаткових джерел фінансових ресурсів.
 21. Перевіряє правильність складання і затвердження кошторисів та планів використання коштів установами і організаціями, які фінансуються з сільського бюджету.
 22. Аналізує діяльність роботи бюджетних установ громади (села) і подає пропозиції щодо їх вдосконалення.
 23. Розглядає в межах своєї компетенції звернення громадян, підприємств, організацій.
 24. Готує та подає сільській раді офіційні висновки про перевиконання чи недовиконання дохідної частини загального фонду сільського бюджету для прийняття рішення про внесення змін до нього.
 25. Здійснює інші, функції, пов’язані з виконанням покладених на нього завдань.

Пов'язані документи

02-о.д.
Про внесення змін до паспорту бюджетної програми на 2022 рік
Наказ
11.02.2022
01 о.д.
Про затвердження паспорту бюджетної програми на 2022 рік
Наказ
02.02.2022
Бюджтні запити Тупичівської сільської ради на 2022-2024 роки
Планування
10.12.2021
13-01
Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання від 23.12.2020 р. «Про місцевий бюджет Тупичівської сільської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25523000000).
Рішення
01.11.2021
02
Про схвалення прогнозу бюджету Тупичівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки (код бюджету 25523000000)
Рішення
03.09.2021
01
Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання від 23.12.2020 р. «Про місцевий бюджет Тупичівської сільської територіальної громади на 2021 рік (код бюджету 25523000000).
Рішення
03.09.2021
03
Про затвердження суми співфінансування робочого проекту «Капітальний ремонт проїзної частини автомобільної дороги комунальної власності по вул. Миру довжиною 2,025 км в с. Тупичів, Городнянського району, Чернігівської області»
Рішення
03.09.2021
07 о.д.
Про затвердження Інструкції із заповнення бюджетних запитів для підготовки проекту бюджету на 2022 рік
Наказ
30.08.2021
71
Про внесення змін до загального фонду бюджету
Розпорядження
20.08.2021
01.2-о.д.
Про затвердження посадових інструкцій працівників Фінансового відділу Тупичівської сільської ради
Наказ
04.01.2021
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше