Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Відділ економічного розвитку та інвестицій

У сфері економіки:

 1. Здійснення аналізу стану і тенденції економічного і соціального розвитку громади, бере участь у визначенні його пріоритетів, розробленні напрямів структурної та інвестиційної політики та готує пропозиції з цих питань.
 2. Розроблення програм економічного і соціального розвитку громади та пропозицій до проекту програми соціально-економічного розвитку до обласної державної адміністрації.
 3. Розробляє пропозиції до проектів місцевого бюджету, які стосуються економічного і соціального розвитку громади.
 4. Підготовка пропозицій з питань ефективного використання фінансових, кредитних і валютних ресурсів.
 5. Участь у складанні необхідних для роботи балансів (фінансових, грошових доходів і витрат населення, ринку праці та розвитку трудових ресурсів, попиту і пропонування на основні види паливно-енергетичних ресурсів, промислової продукції та продовольства).
 6. Участь у межах компетенції в підготовці пропозицій щодо забезпечення реалізації  державної цінової політики та вдосконалення порядку регулювання цін.
 7. Сприяння створенню інфраструктури підтримки регіонального розвитку, умов для рівноправного розвитку всіх форм господарювання та підприємництва на території громади, надає  консультаційну, інформаційну та іншу допомогу суб’єктам підприємницької діяльності.
 8. Участь у реалізації державної зовнішньоекономічної політики;
 9. Забезпечення захисту економічних прав і законних інтересів суб’єктів господарювання.
 10. Аналізує стан здійснення державної регуляторної діяльності та виконання заходів з відстеження результативності регуляторних актів, відповідно до вимог здійснення державної регуляторної політики забезпечує дотримання процедури підготовки та прийняття регуляторних актів.
 11. Організація участі підприємств, установ та організацій у виставково-ярмаркових заходах.
 12. Аналіз  стану та участь  в розробленні  пропозицій  щодо  розвитку  споживчого  ринку,  ринку побутових послуг і створення їх інфраструктури, поліпшення організації та якості обслуговування  населення підприємствами торгівлі, громадського харчування та побуту.
 13. Проводить, разом з іншими уповноваженими підрозділами, аналіз результатів фінансово-господарської діяльності підприємств, які є власністю територіальної громади.
 14. Бере участь в ефективному управлінні майном комунальної власності територіальної громади.
 15. Бере  участь  у  межах  компетенції  у  приватизації   та відчуженні майна комунальної власності територіальної громади, на виконання  рішень  відповідних  органів  місцевого самоврядування;
 16. Готує пропозиції з питань розміщення на території громади нових, реконструкції,  розширення, ліквідації діючих підприємств та інших об’єктів виробничого і невиробничого призначення, які належать до комунального управління.
 17. Готує пропозиції щодо залучення на договірних засадах коштів підприємств, установ і організацій на розвиток житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, побутового, торговельного та інших видів обслуговування населення.
 18. Бере участь у розробленні пропозицій щодо проведення адміністративної реформи та реформи адміністративно-територіального устрою.
 19. Розробляє пропозиції щодо вдосконалення системи підготовки (перепідготовки) кадрів (спеціалістів) у сфері економіки та управління.
 20. Здійснює діяльність в рекламній сфері, у сфері залучення  замовника у створенні  і  розвитку  інженерно–транспортної та соціальної  інфраструктури об’єднаної територіальної громади.

В сфері інвестицій:

 1. Забезпечення впровадження державної, регіональної, місцевої політики у сфері інвестиційної, інноваційної діяльності та державно-приватного партнерства.
 2. Реалізація державної, регіональної, місцевої політики у сфері євро інтеграції та об’єднання громад.
 3. Підготовка Стратегії розвитку громади, програми соціально-економічного розвитку, інших програм, а також надання відповідних висновків та подання їх на розгляд.
 4. Підготовка прогнозних показників та пропозицій щодо економічного і соціального розвитку громади.
 5. Визначення основних напрямків інвестиційної політики в громаді, розроблення заходів, спрямованих на залучення внутрішніх та іноземних інвестицій та кредитних ресурсів для розвитку економічного потенціалу, забезпечення їх впровадження.
 6. Формування бази сільських проектів, які потребують залучення інвестицій, підготовка та розповсюдження презентаційних матеріалів щодо інвестиційного потенціалу громади.
 7. Здійснення пошуку та інформування потенційних інвесторів, у тому числі зарубіжних, щодо інвестиційних  проектів, інших сільських проектів, що потребують залучення інвестицій.
 8. Забезпечення супроводу інвестиційних проектів.
 9. Сприяння здійсненню інвестиційної та інноваційної діяльності суб’єктами господарювання на території громади.
 10. Участь у формуванні переліку інвестиційних об’єктів комунальної власності, право на реалізацію проектів по яких набувається шляхом проведення конкурсу.
 11. Надання пропозицій до проектів регіональних і міжрегіональних програм з метою залучення зовнішніх ресурсів на нагальні потреби територіальної громади.
 12. Участь у розробці та реалізації програм зайнятості населення.
 13. Підготовка угод про пайову участь суб’єктів господарювання в розвитку інженерно – транспортних комунікацій, соціальної інфраструктури та благоустрою.
 14. Сприяння налагодженню міжнародних зв’язків сільської ради в галузі інвестиційної діяльності, пропаганда інвестиційної привабливості громади, цільовий пошук та встановлення контактів з потенційними інвесторами, представниками зовнішніх джерел фінансування.
 15. Моніторинг звернень інвесторів до сільської ради та менеджменту здійснення інвестиційної діяльності.
 16. Здійснення заходів щодо забезпечення встановлення тарифів відповідно до законодавства в межах повноважень відділу.
 17. Бере участь у формуванні переліку об’єктів капітального будівництва, які потребують залучення коштів обласного та державного бюджетів; розробляє та організовує реалізацію заходів, спрямованих на нарощування інвестиційних ресурсів, створення сприятливого інвестиційного клімату в громаді, у тому числі готує та подає пропозиції щодо інвестиційних    проектів найважливіших будов виробничого призначення, природоохоронних об’єктів та об’єктів  соціальної сфери;
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше