Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Полегенько Тетяна Григорівна

Секретар сільської ради

Освіта

Вища

Опис повноважень

 1. Веде засідання ради та підписує її рішення у випадках, передбачених частиною шостою ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
 2. Веде особистий прийом громадян, розглядає письмові звернення громадян за напрямами діяльності.
 3. Вносить пропозиції по наказах виборців, подання раді проектів заходів щодо виконання наказів виборців.
 4. Готує розпорядження сільського голови та документи з питань, які входять до компетенції сільської ради .
 5. Готує інформацію для оприлюднення та відповіді на запити згідно Положення про доступ до публічної інформації у Тупичівській сільській раді.
 6. Забезпечує перспективне, поточне та оперативне планування роботи сільської ради.
 7. Забезпечує зберігання в сільській раді офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням сільської територіальної громади, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому законом порядку.
 8. Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням
 9. Забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності.
 10. Здійснює контроль за дотримання термінів виконання розпоряджень сільського голови, вхідної кореспонденції.
 11. Здійснює повноваження сільського голови у випадку, передбаченому частиною першою статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», під час перебування у відпустках, тимчасової непрацездатності, курсах підвищення кваліфікації.
 12. Координує діяльність постійних та інших комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.
 13. Несе відповідальність за а) визначення категорії публічної інформації з обмеженим доступом; б) достовірність переданих в електронному вигляді для оприлюднення проектів рішень сільської ради, що підлягають обговоренню, прийнятих рішень сільської ради, виданих розпоряджень сільського голови та іншої публічної інформації
 14. Організовує контроль за виконанням програм.
 15. Організовує за дорученням ради, відповідно до законодавства, здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування.
 16. Організовує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради: а) готує проекти розпоряджень сільського голови щодо термінів скликання та порядку денного сесій; б) запрошує депутатів та інших осіб на сесії; в) забезпечує підготовку рішень сільської ради; г) складає протоколи сесій сільської ради.
 17. Складає номенклатуру справ організації діяльності ради сільської територіальної громади.
 18. Скликає сесії сільської ради у випадках, передбачених частиною шостою ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради.
 19. Сприяє депутатам сільської ради у здійсненні їх повноважень.
 20. Вирішує за дорученням сільського голови або сільської ради інші питання, пов’язані з діяльністю ради та її органів.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше