Загальний склад ради

Органом місцевого самоврядування Тупичівської об'єднаної територіальної громади з адміністративним центром в с. Тупичів, Городнянського району, Чернігівської області є сільська рада, яка здійснює свою діяльність відповідно до Закону "Про місцеве самоврядування в Україні".

Склад сільської ради обрано на перших місцевих виборах ради 29 жовтня 2017 року, в яких взяли участь 62,57% виборців. Вибори проходили на території Тупичівської, Бурівської та Великолиственської сільських рад.

Депутати вибиралися пропорційною системою в багатомандатному виборчому окрузі за виборчими списками від місцевих організацій політичних партій із закріпленням кандидатів за територіальними виборчими округами.

Найбільшу кількість голосів виборців набрали 3 політичні партії, які й представлені в сільській раді: Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, Аграрна партія України, партія "Наш край".

Склад депутатського корпусу Тупичівської сільської ради сьомого скликання нараховує 14 депутатів.

Серед обраних депутатів Тупичівської сільської ради за статтю:
Чоловіків – 4;
Жінок – 10;

За віком:
до 30 років – 0 депутатів;
від 30 до 40 років – 3 депутатів;
від 40 до 50 років – 4 депутатів;
від 50 до 60 років – 6 депутатів;
понад 60 років – 1 депутат.

Середній вік депутатів сільської ради – 47,6

За представництвом партій:
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 11 депутатів,
Аграрна партія України – 2 депутати,
Політична партія "Наш край" - 1 депутат.

Якісний склад депутатського корпусу:
працівники медичних установ – 1;
працівники сільського господарства – 4;
працівники органів місцевого самоврядування – 4;
працівники установ освіти – 4;
пенсіонери – 1.

На виборах 29 жовтня 2017 року сільським головою  обрано Шовкову Ларису Миколаївну. Вибори сільського голови проводилися за мажоритарною виборчою системою відносної більшості в єдиному одномандатному виборчому окрузі. На посаду сільського голови був зареєстрований 1 кандидат. За Шовкову Ларису Миколаївну проголосувало 1300 виборців, це 92,46% з тих, які взяли участь у голосуванні.