До уваги депутатів Тупичівської сільської ради

Повідомлення

Відповідно до частини 4 та 5, статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу ІІ глави 1 Регламенту роботи Тупичівської сільської ради 8 скликання, розпорядження сільського голови  № 106 від 09.12.2021 року скликається  15 чергова сесія Тупичівської сільської ради 8 скликання.

Пленарне засідання 15 чергової сесії Тупичівської сільської ради 8 скликання відбудеться у четвер, 23 грудня 2021 року о 10 годині в приміщенні сільської ради з наступним порядком денним:

1. Про бюджет Тупичівської сільської територіальної громади на 2022 рік(код бюджету 25523000000)
  2. Про внесення змін та затвердження Програм та Положень.
  3. Про затвердження фінансового плану КП «Атлант» Тупичівської сільської ради.
  4. Про передачу основних засобів з балансу КП «Атлант» на баланс КЗ «Вихвостівська гімназія» .
  5. Про нормативи та порядок відрахування частки прибутку підприємств та організацій комунальної форми власності за результатами щоквартальної діяльності у 2022 році.
  6. Про умови оплати праці сільського голови.
  7. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2022 рік.
  8. Звіт Тупичівського сільського голови про роботу в 2021 році.
  9. Про затвердження розпоряджень сільського голови з фінансових питань.
  10. Земельні питання.
  11. Інше.