Податкові аудитори виявили факт незаконної торгівлі та порушення трудових відносин

28.08.2021

Відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області постійно здійснюється контроль за  реалізацією підакцизних товарів.

Під час проведення контрольно-перевірочних заходів на центральному пляжі Чернігова виявлено та задокументовано факт торгівлі тютюновими виробами без марок акцизного податку встановленого зразка. Матеріали передані до правоохоронних органів.

Особа, яка здійснювала розрахункові операції на об’єкті торгівлі, не мала документів що підтверджують факт трудових відносин з суб’єктом господарювання. Про даний факт повідомлено Управління Держпраці у Чернігівській області.

До суб’єкта господарювання застосовані штрафні фінансові санкції в розмірі понад 27 тис гривень.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Пресслужба Головного управління  ДПС у Чернігівській області